اخبار خودرو

هایپرکار برقی Rimac Nevera با قدرت 1914 اسب بخار

نسخه تولیدی C_Two با الهام از طوفان مدیترانه نام جذاب تری به خود می گیرد. ابر خودروی Rimac Automobili بیش از سه سال پیش C_Two را به عنوان یک کانسپت معرفی کرد و اکنون از نسخه نهایی هایپرکار کاملا برقی خود رونمایی می کند. Rimac Nevera از روزهای ابتدایی خود تحت تغییرات زیادی قرار گرفته است و منجر به افزایش 34 درصدی بهره وری آیرودینامیکی در مقایسه با نمونه های اولیه شده است. فعال کردن حالت “کشیدن کم” ضریب کشیدن را به 0.30 کاهش می دهد. بدنه براق تر نیز برای کارایی بهتر خنک کنندگی پیشرانه و ترمزها تنظیم شده است. در سرعت های پایین ، 30 درصد پیشرفت حاصل شده است. دومین خودروی تولیدی Rimac که در برابر Pininfarina Battista قرار دارد ، دارای شگفت انگیزترین مشخصات فنی است که تاکنون دیده ایم.

Rimac Nevera

تنظیم چهار موتوره برای 1914 اسب بخار قدرت (1408 کیلووات) و 2360 نیوتن متر (1741 پوند فوت) گشتاور مناسب است. این هایپرکار دو نفره برقی در زمان 1.85 ثانیه به سرعت 96 مایل در ساعت (96 کیلومتر در ساعت) و در 1.97 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت ( 62 مایل در ساعت ) می رسد. در مورد 0-186 مایل در ساعت (0 تا 300 کیلومتر در ساعت) برای Rimac Nevera در حدود 9.3 ثانیه طول می کشد. Rimac Nevera برای تکمیل یک چهارم مایل به 8.6 ثانیه زمان نیاز دارد و حداکثر سرعت خود را با سرعت 258 مایل در ساعت (412 کیلومتر در ساعت) خواهد برد. خرید یک وسیله نقلیه الکتریکی که اولویت عملکرد را نسبت به هر چیز دیگری دارد ، برای کسانی مناسب است که واقعاً قصد استفاده از هایپرکار را دارند.

بیشترین سرعت را با Rimac Nevera تجربه کنید.

Rimac یک باتری بزرگ 120 کیلووات ساعتی را برای Rimac Nevera مجهز کرده است که می گوید نیروی کافی برای دامنه هدف 550 کیلومتر (342 مایل) در چرخه WLTP دارد. ناگفته نماند که فشار دادن این چهار موتور الکتریکی باتری را بسیار سریعتر تخلیه می کند ، اما این یک مشکل جهان اول است که دوست داریم آن را داشته باشیم. با کمبود انرژی ، Rimac Nevera به 22 دقیقه زمان نیاز دارد تا با پشتیبانی از شارژ سریع 500 کیلووات شارژ، از 0 تا 80 درصد شارژ شود. Rimac بسته باتری را به تنهایی به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از هایپرکار توسعه داده و 37 درصد سختی ساختاری را به مونوکوک فیبر کربن اضافه کرده است. وزن کل این ماشین 2150 کیلوگرم (4739 پوند) است که 48/52 در جلو / عقب توزیع شده است.

ریماک نوارا

فدرت زیاد،  مسئولیت زیادی به همراه دارد و باعث می شود Rimac Nevera این هایپرکار را با دیسک های ترمز کربنی-سرامیکی 390 میلی متری برمبو مجهز به کولیس شش پیستون جای دهد. ادعا می شود که Nevera با اتلاف انرژی جنبشی از طریق ترمزهای اصطکاکی ، هنگامی که دمای باتری به مرزهای حرارتی خود نزدیک می شود ، بیشترین استفاده را از ترمز احیا کننده هر خودروی تولیدی فراهم می کند. اگر ترمزهای اصطکاکی داغ باشد ، ترمز احیاگر به طور خودکار فعال می شود.

Rimac Nevera

Rimac Nevera که تنها 150 دستگاه از آن تولید می شود ، به عنوان یک مدل جهانی واقعاً توسعه یافته است و 2 میلیون یورو قیمت دارد و هر یک توسط بنیانگذار شرکت و مدیر عامل شرکت Mate Rimac امضا خواهد شد. مشتریان می توانند نسخه های GT ، Signature ، Timeless ، به علاوه یک نسخه Bespoke با گزینه های شخصی سازی بیشتر را انتخاب کنند. Rimac Nevera تا آنجا پیش می رود که می گوید دو ماشین یکسان وجود نخواهد داشت.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا