اخبار خودرو

تریلر جدید Alpina XB7 با اولین عکس های جاسوسی!

از نظر فنی ، این اولین نگاه ما به Alpina XB7 تازه شده است. با این اوصاف ، ما قبلاً نمونه های اولیه بی ام و X7 استاندارد را که فیس لیفت آینده آن را پنهان می کند، ثبت کرده ایم. تغییرات بیرونی آلپینا در خودروهای بی ام و به طور کلی ظریف است! بنابراین SUV های هوشمند احتمالاً در صورت فاش شدن هر کدام، ویژگی های مشابهی را به اشتراک می گذارند. چه چیزی باعث می شود فکر کنیم این نسخه Alpina است؟ Alpina XB7  نمی تواند به تنهایی ویژگی های خود را به نمایش بگذارد. البته با توجه به دیدی که در بی ام و ایکس 7 استاندارد داشتیم، تا حدی برخی مشخصات را می توان حدس زد.

Alpina XB7

خروجی های بیضی شکل چهار خروجی اگزوز در عقب هدیه ای فوق العاده است. معمولا در آلپبنا، چرخ ها طراحی معمول تمام پره ها را ندارند چرا که ما قبلاً چرخ های پنج ستاره Alpina را دیده بودیم. ناظران بسیار مشتاق، توجه خواهند کرد که پلاک پشتی دارای نام معمول OAL برای خودروهای Alpina نیست ، در عوض از پلاک تولید کننده BMW استفاده می شود. این می تواند به دلیل حمل و نقل مملو از وسایل نقلیه بی ام و باشد ، اما ما اطمینان داریم که در واقع شاسی بلند عجیب و غریب آلپینا است. در این جا برخی ویژگی های Alpina XB7  را می توانیم حدس بزنیم و یا بیان کنیم اما همچنان نمی توان تا زمان عرضه رسمی تصمیم قطعی در خصوص این خودرو گرفت.

بیایید Alpina XB7 را بیشتر بشناسیم!

بر اساس مشاهدات قبلی ، می دانیم که این به روز رسانی چهره را در حال تغییر چهره قرار می دهد. چراغ های جلو Alpina XB7 پایین تر نصب شده اند و چراغ های باریک در قسمت زیر کاپوت به صورت شکاف نصب شده اند. دسته قبلی عکس های جاسوسی X7 ظاهر جدید را تأیید کرد و رندرها نشان می دهد که وقتی بالاخره جلد را می شکند، می تواند یک جنجالی تازه باشد. یعنی ما بالاخره یک طراحی نسبتا جدید را از بی ام و و آلپینا دریافت خواهیم کرد. چیدمان نورپردازی بدین معناست که Alpina دارای یک فضای کاملا جدید برای کار خواهد بود. اگرچه با این نمونه اولیه بسیار نزدیک به خودروی دیگر پارک شده است و توضیح جزئیات تقریباً غیرممکن است.

آلپینا

همان را نمی توان در پشت گفت. Alpina یک قسمت عقب را با برش های مختلف برای خروجی های اگزوز خود برجسته می کند. یک پخش کننده کوچک نیز انتظار می رود ، اگرچه در این نمونه اولیه وجود ندارد. سایر تغییرات اختصاصی BMW در دریچه عقب باید حداقل باشد ، احتمالاً به چراغ های عقب و افزودنی های تزئینی بچسبد. در داخل Alpina XB7  صفحه نمایش بزرگتر مشابه iX انتظار می رود. X7 فعلی قدیمی نیست و Alpina XB7 هنوز جوانتر است. انتظار می رود بی ام و یا مدل به روز شده خود را اواخر امسال یا اوایل سال آینده به عنوان مدل 2023 رونمایی کند. Alpina XB7 یا به عنوان مدل 2023 یا احتمالاً 2024 به بازار عرضه خواهد شد و نباید به این زودی منتظر این خودرو باشیم.

به این مطلب امتیاز دهید.
منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا