گجت های جدید Pawbo به منظور کنترل سلامتی حیوانات خانگی رونمایی شدند

گجت های جدید Pawbo به منظور کنترل سلامتی حیوانات خانگی رونمایی شدند

نویسنده : اخبار


۰۸ شهریور ۹۶ ساعت ۱۶:۳۱

Pawbo، یکی از زیرمجموعه‌های شرکت ایسر، از سه محصول جدید در نمایشگاه IFA 2017 رونمایی کرد. هدف اصلی از توسعه گجت های جدید Pawbo ، کنترل سلامتی حیوانات است.

این محصولات شامل سه وسیله مختلف با نام‌های iPuppyGo ،WagTag و Munch شده و عملکردی متفاوت با یکدیگر دارند.

Pawbo iPuppyGo در حقیقت یک ردیاب تناسب اندام است که مسئولیت کنترل سطوح فعالیت، الگوهای خواب، شاخص حالت روحی و وضعیت سلامتی حیوان خانگی شما را بر عهده داشته و از طریق اپلیکیشن مخصوص، اطلاعات کاملی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. متاسفانه سازندگان در رابطه با سیستم عامل های پشتیبانی‌شده یا سنسورهای این گجت جدید صحبت نکرده‌اند. به همین جهت، ما تنها می‌دانیم این ردیاب با قرارگیری روی گردن حیوان خانگی، اطلاعات را از طریق یک باری مخصوص برای گوشی های هوشمند به نام “Treasure Hunt” در اختیار کاربران قرار می‌دهد. هدف از توسعه این بازی نیز تشویق کاربران به پیاده‌روی با حیوان خانگی عنوان شده است.

اما آیا می‌توانید عملکرد گجت Pawbo WagTag را حدس بزنید؟ WagTag با تکیه بر ترکیب شبکه ۳G، وای فای، GPS و A-GPS، به موقعیت‌یابی حیوان شما خواهد پرداخت. سازندگان از یک میکروفون داخلی نیز بهره برده‌اند تا با بررسی الگوی پارس کردن سگ، در صورت نیاز، امکان باخبر کردن صاحب آن نیز وجود داشته باشد. به علاوه، این میکروفون قادر به ضبط صداها و اتفاقات احتمالی ممکن نیز خواهد بود.

Pawbo Munch آخرین گجت این شرکت است که از طریق ریموت یا تلفن هوشمند کنترل شده و حیوان خانگی شما را سرگرم می‌کند. Munch بر خلاف محصولات مشابه، توانایی پخش موسیقی داشته و همراه با یک بازی عرضه می‌شود.

گجت های جدید Pawbo

متاسفانه هنوز اطلاعات مربوط به زمان عرضه و قیمت گجت های جدید Pawbo مشخص نشده است.منبع : gadgetnews

درباره نویسنده
...

صائین کالا

0نظرات
دیدگاه خود را بنویسید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیگه وقتشه جلوی ریزش مو خودتونو بگیرید
* برای همه ما پیش آمده که در برهه ای از زندگی با ریزش و کم حجمی مو روبرو بودیم و به دلیل نقش مهمی که مو در ظاهر و اعتماد به نفس ما بازی می کنه ،در گیر تاثیر آن بر روحیه و روابط اجتماعی بودیم در این راستا حتما به راهکارهای مختلفی هم دست زدیم که شاید به میزان لازم موثر نبودند.)
* اما راهکار موثر راهیه که بتونه روی ریشه (فولیکول) مو تاثیر مناسبی داشته باشه، اگر به دنبال راهکار گیاهی و بدون عوارضی هستید که با تاثیر بر گیرنده های هورمونی مجاور ریشه های موهاتون و تقویت پیاز مو از طریق افرایش گردش خون باعث رویش موهایی بشه که طی عواملی از دست دادید، در ادامه با ما همراه باشید.
دیگه وقتشه جلوی ریزش مو هاتو بگیری