ویدیوی تبلیغاتی ماشین لباسشویی ال جی برنده جایزه معتبر AME شد

ویدیوی تبلیغاتی ماشین لباسشویی ال جی برنده جایزه معتبر AME شد

نویسنده : اخبار


ویدیوی تبلیغاتی ماشین لباسشویی ال جی با نام «خانه کارت‌ها» ثابت کرد که یک ماشین لباسشویی هم می‌تواند به ستاره یک ویدیوی همه‌گیر تبدیل شود. این ویدیو توانست جایزه AME را به خود اختصاص دهد.

شرکت ال جی به خاطر ساختن خانه‌ای از کارت‌های بازی روی ماشین لباسشویی در حال کار، جایزه معتبر AME را دریافت کرد. این جایزه به دلیل بازاریابی خلاقانه و موثر با نشان دادن قابلیت اصلی محصول، به LG تعلق گرفت.

ویدیوی تبلیغاتی ماشین لباسشویی ال جی توانست جایزه AME در شاخه «سرگرمی تحت برند» را به دست آورد. جایزه AME (تبلیغات و بازاریابی موثر) به عنوان یکی از معتبرترین افتخارات صنعت، عواملی مثل استراتژی کمپین‌های بازاریابی، محتوای خلاقانه، ارزش افزوده و مهم‌تر از همه تاثیرگذاری را در سطح جهانی می‌سنجد.

ویدیوی تبلیغاتی ماشین لباسشویی ال جی

این ویدیو به سرعت ۱۰۰ میلیون بازدید را در سایت‌های مختلف به دست آورد و در آن، یک کارت‌ باز حرفه‌ای به نام برایان برگ (Bryan Berg) توانست خانه کارتی به ارتفاع ۳.۳ متر بر روی ماشین لباسشویی LG Centum System بسازد در حالی که محفظه این لباسشویی با سرعت هزار دور دقیقه درحال چرخش بود. شاهکاری که توانست افتخار ساختن بلندترین سازه کارتی در عرض ۱۲ ساعت را به ارمغان بیاورد. این ویدیو به این منظور طراحی شده بود تا به طرز خلاقانه‌ای سیستم جدید Centum System ال جی را به نمایش بگذارد. سیستمی که دوام و بهره‌وری انرژی لباسشویی را به حداکثر رسانده و میزان صدا و لرزه را به حداقل می‌رساند.

ویدیوی تبلیغاتی ماشین لباسشویی ال جی

آقای هان چونگ هی (Han Chang-hee)، مدیر ارشد بازاریابی لوازم خانگی و محصولات تهویه هوای LG می‌گوید:

خلاقیت، موثرترین ابزار ما برای نهایت تاثیرگذاری و رساندن پیام لوازم‌خانگی‌مان به گوش مخاطب هدف است. اینکه بزرگان این صنعت کار خوبی که انجام می‌دهیم را به رسمیت بشناسند باعث افتخار ماست. ما از داوران AME بابت این افتخار بسیار تشکر و سپاسگزاری می‌کنیم.

در ادامه موفقیت کمپین خانه کاغذها، ال جی یک سری ویدیوی محبوب برای گفتن داستان لوازم خانگی خاص و خلاقانه خود تولید کرد که از جمله آن‌ها می‌توان به ویدیوی «نقاشی» دیواری بزرگ به وسیله بیش‌ از ۱۸ هزار لامپ و بالا رفتن یک صخره‌نورد حرفه‌ای از ساختمانی ۳۳ طبقه فقط به‌وسیله قدرت مکش دو جاروبرقی بی سیم ال جی اشاره کرد.

تماشای ویدیوی تبلیغاتی ماشین لباسشویی ال جیمنبع : gadgetnews

درباره نویسنده
...

صائین کالا

0نظرات
دیدگاه خود را بنویسید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیگه وقتشه جلوی ریزش مو خودتونو بگیرید
* برای همه ما پیش آمده که در برهه ای از زندگی با ریزش و کم حجمی مو روبرو بودیم و به دلیل نقش مهمی که مو در ظاهر و اعتماد به نفس ما بازی می کنه ،در گیر تاثیر آن بر روحیه و روابط اجتماعی بودیم در این راستا حتما به راهکارهای مختلفی هم دست زدیم که شاید به میزان لازم موثر نبودند.)
* اما راهکار موثر راهیه که بتونه روی ریشه (فولیکول) مو تاثیر مناسبی داشته باشه، اگر به دنبال راهکار گیاهی و بدون عوارضی هستید که با تاثیر بر گیرنده های هورمونی مجاور ریشه های موهاتون و تقویت پیاز مو از طریق افرایش گردش خون باعث رویش موهایی بشه که طی عواملی از دست دادید، در ادامه با ما همراه باشید.
دیگه وقتشه جلوی ریزش مو هاتو بگیری