این جاعودی معلق بهترین وسیله برای افزایش تمرکز است

این جاعودی معلق بهترین وسیله برای افزایش تمرکز است

نویسنده : اخبار


با استفاده از جاعودی معلق Yun می‌توان در تفکر عمیق فرو رفت. با تماشای دود بیرون آمده از آن استرس تخلیه شده و احساس آرامش به انسان بازمی‌گردد.

وسایل معلق همچون اسپیکرها و دیگر وسایل کاربردی و یا تزیینی، رفته رفته در حال عادی شدن هستند. این وسایل از پایه خود فاصله گرفته و ظاهر بسیار خاصی دارند، به همین دلیل استقبال کاربران از آن‌ها بسیار زیاد است. امروز وسایل زیادی در این سبک طراحی شده‌اند که از معروف‌ترین آن‌ها باید به اسپیکرها، ساعت‌های رومیزی، چراغ‌های مطالعه و درخت‌های تزیینی اشاره کرد. برخی افراد به حدی منزل خود را مملو از این نوع وسایل کرده‌اند که دیگر میلی به خرید دستگاه‌های معلق بیشتر ندارند.

جاعودی معلق Yun

با وجود افزایش تعداد این وسایل، اخیرا شاهد قرار گرفتن یک جاعودی معلق در وب سایت کیک‌استارتر بوده‌ایم که به عقیده بسیاری از افراد، بهترین وسیله خانگی معلق تا به امروز است. این جاعودی Yun نام داشته و در کمپین آن در کیک‌استارتر، وعده‌های زیادی درباره عملکرد فوق‌العاده بالای دستگاه داده می‌شود. نحوه قرارگیری آن بر اساس یک میدان مغناطیسی لرزش، به افراد کمک می‌کند تا به تمرکز عمیقی فرو بروند.

جاعودی معلق Yun

به عقیده سازنده این جاعودی معلق ، تماشای دودی که در اطراف منتشر می‌شود به افراد کمک می‌کند تا استرس را از خود دور کرده و به تمرکز بالایی دست پیدا کنند. شاید نتوان انتظار کارایی یک جاعودی بزرگ را از Yun داشت و باید برای پخش دود بیشتر در فضاهای بزرگ، به سراغ دستگاه‌های بزرگتر بروید. هدف اصلی این دستگاه کمک به افراد برای فرو رفتن در افکار خود است.

قیمت جاعودی معلق Yun

قیمت این وسیله ۱۱۵ دلار است. در کنار کمک گرفتن از این دستگاه برای افزایش تمرکز، تماشای یک وسیله معلق و فاصله گرفته از پایه خود بسیار جالب است. اگر جزو افراد علاقه‌مند به این دسته از وسایل هستید، بد نیست با پشتیبانی از Yun آن را نیز به کلکسیون خود اضافه کنید. می‌توانید با مراجعه به صفحه آن در Kickstarter حمایت خود را از این طرح اعلام کنید.منبع : gadgetnews

درباره نویسنده
...

صائین کالا

0نظرات
دیدگاه خود را بنویسید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیگه وقتشه جلوی ریزش مو خودتونو بگیرید
* برای همه ما پیش آمده که در برهه ای از زندگی با ریزش و کم حجمی مو روبرو بودیم و به دلیل نقش مهمی که مو در ظاهر و اعتماد به نفس ما بازی می کنه ،در گیر تاثیر آن بر روحیه و روابط اجتماعی بودیم در این راستا حتما به راهکارهای مختلفی هم دست زدیم که شاید به میزان لازم موثر نبودند.)
* اما راهکار موثر راهیه که بتونه روی ریشه (فولیکول) مو تاثیر مناسبی داشته باشه، اگر به دنبال راهکار گیاهی و بدون عوارضی هستید که با تاثیر بر گیرنده های هورمونی مجاور ریشه های موهاتون و تقویت پیاز مو از طریق افرایش گردش خون باعث رویش موهایی بشه که طی عواملی از دست دادید، در ادامه با ما همراه باشید.
دیگه وقتشه جلوی ریزش مو هاتو بگیری